Menu

 • POMAGAJ LOKALNIE

  Przekaż swój 1 % podatku

  na rzecz Fundacji „Rodzice Szkole

  KRS 0000268115 z dopiskiem:

  Rada Rodziców
  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie

   

 • Dni WOLNE od zajęć dydaktycznych

  Liceum Ogólnokształcące 
  30.04.2018r. 
  02.05.2018r. 
  04.05.2018r.
  07.05.2018r.

  Technikum 
  30.04.2018r. 
  02.05.2018r. 
  04.05.2018r.
  07.05.2018r.  

  Branżowa Szkoła I Stopnia  
  30.04.2018r. 
  02.05.2018r. 

  Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych 
  30.04.2018r. 
  02.05.2018r. 
  04.05.2018r.
  07.05.2018r.

   

 • ZEBRANIE Z RODZICAMI

  Zapraszamy Rodziców uczniów  wszystkich klas (bez 4b i 3a) 
  na spotkanie z wychowawcą,
  które odbędzie się
  12 kwietnia 2018r. (CZWARTEK)
  o godz. 16.00.

  klasa Ia- sala nr 2
  klasa IIa - sala nr 6
  klasa Ib - sala nr 20
  klasa IIb - sala nr 3
  klasa IIIb - sala nr 10
  klasa Ic - sala nr 17
  klasa IIc - sala nr 22
  klasa IId - sala nr 11
  klasa IIIc - sala nr 14

   

 • Egzaminy semestralne dla słuchaczy III E

 • Wyjazd branżowy

       05.04.2018 r. hotelarze odbyli swój kolejny w tym roku wyjazd branżowy do  Gdyni i Rumi. Jego celem  było zwiedzanie hotelu  Faltom **** w Rumi oraz hotelu Relais & Chateaux  Hotel Quadrille ***** w Gdyni.  Ważnym elementem wyjazdu było  również poznanie przez młodzież usług dodatkowych świadczonych przez te obiekty. Naukę teoretyczną w szkole uczniowie przełożyli na doświadczenie praktyczne. Mieli możliwość skorzystania z sauny, jacuzzi, bilardu, bowlingu, basenu. Poznali, nieznaną im do tej pory, scenerię i atmosferę groty solnej.

       Pobyt w Trójmieście zakończył się pysznym obiadem w bistro „ Kwadrans” w Gdyni.

                                                                                                             R.T.

   

 • „Cudowny chłopak”

  27 marca uczniowie naszej szkoły pojechali do kina. Oto wspomnienia z tego wyjazdu:

  Film pt."Cudowny chłopak" to adaptacja książki o tym samym tytule. Głównym bohaterem jest August zwany przez rodzinę i przyjaciół Ogim, to  chłopiec, który przeżył w swym życiu mnóstwo operacji plastycznych mających na celu ułatwić mu codzienne życie lub poprawić choć trochę wizerunek. Chłopiec zostaje  wysłany po raz pierwszy do szkoły, by mógł skonfrontować się z rówieśnikami i żyć normalnie, ale również dlatego, by nauczyć się nowych rzeczy, których jego mama nie jest w stanie już go nauczyć. Ogi to bardzo zdolny i utalentowany chłopiec, zwłaszcza jeśli chodzi o przedmioty  ścisłe. Sugerując się tytułem możemy myśleć jako widzowie, że film jest tylko o Ogim, ale okazuje się, że jest to historia o całym jego otoczeniu. Opowiada  jak chłopiec wpływa na rówieśników  i rodzinę. Film jest podzielony na rozdziały, które opowiadają nam o kolejnej osobie w jego środowisku i jak  to co dzieje się z Ogim wpływa na te osoby. Bohaterowie filmu często porównują chłopca do gwiazdy wokół której orbitują planety i on jest centrum tego wszechświata i tak właśnie został przedstawiony ten film.

       Moim zdaniem film jest z całą pewnością  najlepszym filmem familijnym tego roku.  Oglądając go, rodzice mogą zobaczyć, jakie błędy popełniają wychowując dziecko albo,  zrozumieją, że pewne rzeczy mogą zrobić inaczej. Z drugiej strony dzieci jak i młodzież, które wybiorą się na ten film zobaczą w nim pewne symbole które są bardzo czytelne. A co najważniejsze film ten posiada bardzo ważny przekaz na temat tolerancji i tego jak możemy postrzegać inne osoby i jak one się w tym czują.                                                                                                                                                                                                                      Orina Konicka Ib

       Najlepszy aspekt na który warto zwrócić uwagę to aktorstwo dziecięce, które dorównuje a nawet przewyższa aktorstwo dorosłych. Film ten jest dla dzieci i młodzieży,  jak i dla dorosłych, gdyż każdy, nieważne ile miałby lat, może wynieść jakieś wartości oglądając ten film. Moim zdaniem film był rewelacyjny ponieważ jest bardzo pouczający oraz pełen zachowanego balansu miedzy dramatyzmem a komizmem.                                                           

                                                                                                              Mateusz Biały IIb

       Film prezentuje nam świetną historię, jednak jego największa siła tkwi właśnie w aktorstwie, postaciach, z którymi się utożsamiamy. Każdy z bohaterów swoimi decyzjami i zachowaniem sprawia, że nie sposób im nie kibicować. Twórcy ukazali nam bardzo dobrą siatkę relacji pomiędzy poszczególnymi postaciami, których ilość nie powoduje chaosu w opowieści, a buduje naprawdę spójną, prowadzoną punkt po punkcie narrację. Reżyser obrazu w bardzo przystępny dla odbiorców sposób podejmuje ważne społeczne tematy, takie jak odrzucenie przez środowisko i przemoc psychiczna, samotność czy wartość prawdziwej przyjaźni. Dzięki temu widz wczuwa się w prezentowaną historię już od pierwszej minuty.

                                                                                                             Kamil Damrat, IIb

   

 • Uczniowie gniewskiego LO wystąpią w finałach Licealiady Wojewódzkiej w piłce siatkowej…!

     W dniu 04 kwietnia 2018r. w hali widowiskowo-sportowej w Gniewie odbył się  Półfinał Wojewódzki Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej chłopców Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie przy współpracy z ZSP w Gniewie.

       Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny męskie. Grano systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów do 25 punktów. Mecze toczyły się pod dyktando gospodarzy, choć w każdej drużynie przyjezdnej znajdowało się kilku zawodników klubowych.

        Stawką zawodów był awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się w Starogardzie Gdańskim. Ostatecznie zespół z ZSP w Gniewie uklasował się na pierwszym miejscu -zwyciężając kolejno z III LO Gdynia  2:0, ZSChiE Gdynia 2:0 oraz IIILO Sopot 2:0     i zakończył zawody z kompletem zwycięstw, bez straty seta odbierając okazały puchar z rąk przedstawiciela PCS w Tczewie pana Krzysztofa Bielskiego.

          Skład zespołu z ZSP w Gniewie (chłopców): Kamil Antosiewicz-3a, Maciej Mokwa-4b, Paweł Tucholski-4b, Damian Kąkel-4b, Patryk Szmyt-3b, Damian Górski-2b, Paweł Berent-3b, Patryk Barabaś-2c, Bartosz Błoński-2b.     

  Trenerzy: Katarzyna Kapuścińska i Wiesław Pepliński.

                                                           Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów…!

                                                                                                                     W. P.

   

 • Życzenia świąteczne

 • „Ambasador zawodu”

       Przedstawiciel  Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Tczewie pan Wojciech Topolski zainicjował intensywne prace promujące szkolnictwo zawodowe wśród młodzieży  i pracodawców pod nazwą „Ambasador zawodu”. Ambasadorami zawodu zostają  uczniowie, którzy mają reprezentować: wybrany zawód, szkołę oraz firmę z branży budowlanej i mechanicznej wśród młodzieży gimnazjalnej, stojącej przed wyborem dalszej drogi kształcenia.

      W ZSP w Gniewie to szczególne wyróżnienie odebrali z rąk wicestarosty - pana Zbigniewa Zgody oraz pana Wojciecha Topolskiego nasi następujący uczniowie:

   ślusarze - Jakub Justa i Dominik Bollin,

  operatorzy obrabiarek skrawających - Filip Śledź i Jakub Kleina,

  monterzy zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - Patryk Kozina i Michał Gajewski,

  technicy mechanicy - Jakub Dorn i Łukasz Hołosiewicz.

           Gratulujemy!!!           

                                                                                                J.K.

 • Dzień Otwarty w ZSP Gniew

       22.03.2018 r. drzwi naszej szkoły otworzyły się szeroko (i radośnie) przed gimnazjalistami, którzy już niebawem będą musieli wybrać typ szkoły ponadgimnazjalnej, spełniającej ich oczekiwania, ambicje, marzenia…

       Z tegoroczną ofertą liceum ogólnokształcącego i technikum w Gniewie nasi goście zostali zapoznani, jak zwykle, w niecodzienny sposób.

       W klasie animatorów kultury średniowiecza niepodzielnie panował nad gawiedzią Mistrz Jacenty z Ordowa. Mąż ów, pochrzęstując co rusz polerowaną noc całą zbroją, mądrze prawił o powinnościach przyszłych animatorów kultury, czekających ich niekonwencjonalnych sposobach zdobywania wiedzy historycznej, przygotowywaniu inscenizacji średniowiecznych obrzędów, wydarzeń, bitew, nauce jazdy konnej czy tańca dawnego. Do wstąpienia w zacne grono animatorów kultury średniowiecza zachęcali również nasi licealiści. Znać było, iż nie tylko strojem, ale i obyczajami rycerskimi gościom imponują: wrota otwierają, przed starszyzną i damami czoła chyląJ (a dodać należy, iż rycerskości takowej nawet i w dzień powszedni  hołdują).

       Do wyboru profilu przyrodniczego żywo i dowcipnie namawiał pan Jacek Gerigk.  Przygotowane przez niego pomoce dydaktyczne, pluskające dotąd nieco ospale w formalinie, zaczęły zerkać ciekawie na gimnazjalistów, którzy entuzjastycznie przyjmowali i je, i wykład profesora. Oprócz wspomnianych „robali”, szczególnie silnie na przyszłych ichtiologów (obecnych wędkarzy) podziałały głowa szczupaka-giganta i najeżona ze wszech miar najeżka.  „ Nie mylić z nadymką!” – upominał biolog.  

       Profil przyrodniczy - turystyka, rekreacja i odnowa biologiczna wiąże się nie tylko z intensywną nauką biologii i jednego z wybranych przedmiotów: geografii, chemii czy matematyki. Uczniowie będą brali udział w wykładach na uczelniach wyższych, warsztatach kosmetycznych i wizażu, zajęciach w spa, a także w spotkaniach z dietetykiem i rehabilitantem.

       Równie ciekawą ofertą edukacyjną mogło pochwalić się technikum. W pachnącej świętami pracowni hotelarskiej, gdy już gimnazjaliści uraczeni zostali wiosenną muffinką i nacieszyli oczy przepięknie udekorowanym wielkanocnym stołem, obejrzeć mogli pokaz profesjonalnego serwisu synchronicznego skomponowanego na kształt spektaklu przesyconego francuską muzyką i gracją kelnerek.  

        Panie Renata Tiedtke i Beata Gabrychowska, uczące m.in. organizowania pracy w hotelu, fachowej i kompleksowej obsługi gości, zapewniły, że absolwenci naszego technikum hotelarskiego są bardzo dobrze przygotowani do zawodu, nie mają w związku z tym problemów ze znalezieniem pracy.

       Szanse na zatrudnienie i dobre przygotowanie do studiów wyższych przyszłym uczniom technikum mechanicznego obiecywali nauczyciele mechanicznych przedmiotów zawodowych: panowie Sławomir Urbaniak, Adam Laska i Leszek Majewski.

       Rzeczowo, rzetelnie i bynajmniej nie rzewnie wypadła prezentacja tego zespołu – pokazowi towarzyszyły dźwięki Metalliki, co świadczyć mogło tylko o jednym - nasi mechanicy to twardzi, kreatywni chłopcy, potrafiący programować i obsługiwać obrabiarki CNC. Przed nimi nawet tajemniczo brzmiący AUTOCAD nie ma tajemnic (a kiedy trzeba to i zmajstrują robota strzelającego kulkami w intruzów J).

       Pozytywna energia, uśmiech na co dzień i praca, w którą wkłada się całe serce to dewiza Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Klubu Wolontariusza, nad którymi pieczę sprawuje pani Justyna Waśniewska. Jej podopieczne opowiadały gimnazjalistom o działaniach, jakie udało się przeprowadzić w tym roku w ramach obu tych organizacji. Dziewczyny pokazywały też zdjęcia i opasłe tomy kronik szkolnych na dowód, że w naszej szkole dzieje się wiele: zajęcia sportowe, koła zainteresowań, wycieczki, warsztaty – każdy tu znajdzie coś dla siebie. Śmiałkowie mogli na koniec wcielić się w Panią Wiosnę i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

       W auli szkolnej gośćmi zajmowały się panie dyrektor: Wioletta Połomska i Aleksandra Gerigk oraz kierownik szkolenia praktycznego - pani Janina Strelau. Tam też o praktykach i pracy w swoich zakładach opowiadali przedstawiciele firm: Rolls-Royce, Elmot i Zamek Gniew. Poradami w zakresie wyboru odpowiedniej szkoły i  poruszania się na  rynku  pracy służyła młodzieży pani Emilia Szafraniec - doradca zawodowy. Nie zabrakło również naszych uczniów reprezentujących szkołę branżową, którzy chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat szkoły i praktyk zawodowych (najżywiej dyskutowano oczywiście o tym, gdzie można najlepiej zarobić i się nie narobić).

       W Dzień Otwarty Szkoły zaangażowani byli wszyscy nauczyciele i pracownicy ZSP w Gniewie oraz duża grupa uczniów. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

                                                                                     J.K.

   

 • Drogi Gimnazjalisto!

   Czekamy na Ciebie w ZSP Gniew.
   Przyjdź, zobacz i wybierz klasę dla siebie.

   

  Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótką prezentację profili przyszłorocznych klas pierwszych. Będziesz mógł również zwiedzić naszą szkołę, zapoznać się z opiniami uczniów i poznać atmosferę, jaka tu panuje.

   

  Zapraszamy na Dzień Otwarty w ZSP Gniew
  22 marca 2018 r. (czwartek), godz. 8.00 - 13.00

   

  ZSP Gniew - Szkoła z widokiem na sukces! 

  Dziś uczniowie, jutro studenci, pojutrze

  najlepsi pracownicy!

   

 • Ortograficzne zmagania

         Szkolne eliminacje wyłoniły dwóch uczniów, najlepiej radzących sobie z zawiłościami polskiej ortografii. Zostali nimi Rafał Dworakowski i Filip Cejrowski z klasy IV b. Jako reprezentanci szkoły wzięli udział w dwóch konkursach - 21.02.2018 r. w XIV Gniewskiej Klasówce Ortograficznej o tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Gniewskiej oraz 20.03.2018 r. w XV Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Collegium Marianum w Pelplinie. Obydwa dyktanda obfitowały oczywiście w liczne pułapki z zakresu ortografii.

  Rafał i Filip nie stanęli wprawdzie na podium, zdobyli jednak ciekawe doświadczenia i wiedzę. W Collegium Marianum mieli okazję wysłuchać omówienia zasad pisowni wyrazów , jakie znalazły się w Wiosennym Dyktandzie. Ponadto uczestnicy konkursu wzięli udział w wykładzie na temat facsimile koncertu Fryderyka Chopina.

          Uczniom dziękujemy za udział w konkursach. :)

                                                                                                                J.O.

   

 • Uczniowie gniewskiego LO wystąpią w półfinałach wojewódzkich dwukrotnie…!

          W dniach 19 i 20 marca 2018r. w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie odbyła się  Powiatowa Licealiada Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej (dz. i chł.).

  Do rywalizacji zgłosiło  się 8 drużyn żeńskich oraz 9 drużyn męskich. Drogą losowania utworzono 2 grupy 4-drużynowe dziewcząt i 3 grupy 3-drużynowe chłopców. Grano systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów do 15pkt. (dz.) i do 25 pkt. (chł.).

          Finały przyniosły spodziewane emocje. Ich stawką było reprezentowanie powiatu tczewskiego w półfinałach wojewódzkiej licealiady. Ostatecznie zespół z ZSP w Gniewie chł. po  dwusetowym boju pokonał ZSE w Tczewie  2:0 oraz wygrał 2:1 z ZST w Tczewie i to właśnie on z kompletem zwycięstw, odebrał okazały puchar z rąk przedstawiciela PCS w Tczewie p. Krzysztofa Bielskiego.

          Natomiast podopieczne Katarzyny Kapuścińskiej wygrały wszystkie mecze grupowe i w finale nie dały szans  I LO  w Tczewie zwyciężając 2:0 i zostały mistrzyniami powiatu.

  Skład zespołu z ZSP w Gniewie (dz): Daria Leszman-4b, Marta Kaffka-4b, Weronika Binerowska-3a, Paulina Lisewska-3a, Klaudia Justa-1b, Wiktoria Korynt-1a, Agnieszka Kowalewska-1a, Justyna Mokwa-3b.

  Skład zespołu z ZSP w Gniewie (chł.): Kamil Antosiewicz-3a, Maciej Mokwa-4b, Paweł Tucholski-4b, Damian Kąkel-4b, Damian Górski-2b, Paweł Berent-3b, Patryk Barabaś-2c.           

  Trenerzy: Katarzyna Kapuścińska, Wiesław Pepliński.

                                                     Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów…!

                                                                                               Wiesław Pepliński

   

 • Wielkanocna Zbiórka Żywności

       W dniach 16-17 marca wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza wzięli udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności. Zebraną żywność MGOPS w Gniewie przekaże na świąteczny stół dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej gminy, osób starszych i samotnych. W zbiórce wzięło udział 94 wolontariuszy z: ZSP w Gniewie, PSP SPSK w Tymawie oraz  SP Nr 2 w Gniewie  wraz z opiekunkami K. Puczyńską i J. Waśniewską.
  Łącznie zebraliśmy 809 kg żywności.

  Dziękujemy p. Marcin Gołyńskiemu  za transport żywności do magazynu.
  Dziękujemy wolontariuszom za aktywny udział w tej akcji.

                                                                                                                J. W.

   

 • 100 dni do matury

 • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

       Do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w dniu 9 marca 2018r. przystąpiło 11 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie. Po etapie pisemnym do drugiej części dotarły Justyna Mokwa, Wiktoria Noch oraz Julian Ruciński i Bartosz Konieczny. Odpowiadali między innymi na pytania dotyczące sprzętu strażackiego. W rezultacie nasi uczniowie w eliminacjach gminnych zajęli następujące miejsca: Julian Ruciński II miejsce, a Bartosz Konieczny III miejsce. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody i już zaczęli przygotowywać się do eliminacji powiatowych.

  Bardzo dziękujemy strażakom z OSP w Gniewie za pomoc w przygotowaniu uczniów do konkursu.

                                                                                                                         N.S.

   

 • Wielkanocna Zbiórka Żywości

       Samotni rodzice i osoby starsze, niedożywione dzieci, osoby zmagające się z chorobami, ludzie, których mimo pracy, nie stać na zakup żywności. Niewidoczni. Choć potrzebują pomocy, to nie spotkamy ich na ulicy czy przed sklepem, proszących o żywność. Nie pozwala na to ich godność. Misją Banków Żywności jest stałe docieranie do takich osób z pomocą. To również dla nich organizowana jest cykliczna Wielkanocna Zbiórka Żywności, która w tym roku odbędzie się 16-17 marca, w ponad 300 miastach Polski. Pokażmy w tych dniach wszystkim potrzebującym wsparcia, że ich widzimy.

       Tegoroczna Wielkanocna Zbiórka Żywności odbędzie się w dniach 16-17 marca w ponad 300 miastach Polski. Weźmie w niej udział 28 tysięcy wolontariuszy, którzy w ponad 2 tysiącach sklepów będą zachęcać do dzielenia się żywnością. Jest to zbiórka organizowana dobrowolnie przez te Banki z Federacji, które wyraziły taką potrzebę. Obecnie są to 23 Banki Żywności w prawie wszystkich województwach.

  Z naszej szkoły żywność będzie zbierać 20 wspaniałych wolontariuszy!

   

  Zapraszamy do zbiórki!

   

  16.03.2108r.
  BIEDRONKA 14:00 - 16:00
  1. Klaudia Krzyżanowska 3b
  2. Justyna Mokwa 3b
  3. Łucja Kozłowska 1a
  4. Agnieszka Kowalewska 1a
  NETTO  14:00 - 16:00
  1. Weronika Binerowska 3a
  2. Paulina Lisewska 3a
  3. Joanna Guzdaj 2a
  ŚLIZEX  14:00 - 16:00
  1. Joanna Szulc 1b
  2. Emilia Nadolska 1b
  3. Nikola Seroka
  4. Julia Pilke

  17.03.2018r.

  NETTO 9:00 - 11:00
  1. Kinga Feister 2a
  2. Rachela Pofelska 2a
  3. Kamil Damrat 2b
  4. Aleksandra Cicholewska 1a
  BIEDRONKA 15:00 - 17:00
  1. Anna Jakusz Gostomska 2b
  2. Natalia Klamann 2b
  3. Aleksandra Grabowska 1a
  4. Klaudia Justa 1b
  5. Marta Bajerowska Gimnazjum

                                                                                                                     J.W.

   

 • Zajęcia w Oceanarium w Gdyni

      Dnia 27.02.2018 r. grupa przyrodników z naszej szkoły wybrała się na zajęcia laboratoryjne do Oceanarium w Gdyni.  Na początku odbyła się prezentacja multimedialna, z której dowiedzieliśmy się różnych ciekawostek dotyczących życia i budowy ryb. Następnie udaliśmy się do laboratorium, w którym przeprowadziliśmy analizę ichtiologiczną śledzia przy użyciu narzędzi preparacyjnych.

      Dzięki zajęciom dowiedzieliśmy się, między innymi, jak odróżnić samca od samicy, jak wygląda serce ryby oraz jak przepływa woda przez skrzela. Zajęcia były bardzo ciekawe i każdy z nas coś z nich wyniósł. Na  koniec udaliśmy się na zwiedzanie całego obiektu. Mogliśmy zobaczyć słynną rybkę Nemo z bajki ,,Gdzie jest Nemo”, węgorza elektrycznego, a także wiele innych gatunków zwierząt żyjących w wodzie.

  Wyjazd odbył się w ramach projektu „Wiedza to potęga - poprawa jakości edukacji ogólnej w szkołach Powiatu Tczewskiego”.

                                                                                                        Łucja Kozłowska

     

 • Uczniowie ZSP w Gniewie uczestniczyli w turnieju tenisa stołowego w Zakładzie Poprawczym w Świeciu …!

       Dnia 07 marca 2018r. w sali sportowej w Zakładzie Poprawczym w Świeciu odbył się II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora. Do zawodów zaproszone zostały 4 drużyny 2-osobowe.Rywalizowano systemem „każdy z każdym”, do dwóch  wygranych setów oraz 3 dużych pkt., według klucza - „singiel, singiel, debel”. Po zaciętych bojach chłopcy z ZSP w Gniewie (Piotr Wendzierski-IIIb oraz Michał Alaburda-IIa) przy jednej porażce zajęli ostatecznie II m-ce w turnieju.

        Natomiast w klasyfikacji indywidualnej Piotr Wendzierski uklasował się na III pozycji, Michał Alaburda wywalczył V lokatę.

  Wielkie podziękowania należą się organizatorowi turnieju za sprawne przeprowadzenie zawodów, które przebiegały w miłej atmosferze fair-play. Na koniec uczniom wręczono cenne nagrody oraz zaproszono na poczęstunek.   

  Już zapowiedziano rewanże…                                                                  

                                 Dziękujemy, gratulujemy… i życzymy dalszych sukcesów!

                                                                                                       Wiesław Pepliński

   

 • Żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień
  był niesamowity i wyjątkowy.
  Wypełniajcie każdą chwilę tak,
  aby potem wspominać ją z radością.
  Czerpcie energię ze słońca,
  kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
  Szukajcie w sobie siły,
  entuzjazmu i pasji.
  Żyjcie najpiękniej jak umiecie.
  Spełniajcie swoje marzenia.
                                                  Samorząd Uczniowski 

   

   
strona:

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. Henryka Mrossa w Gniewie
  ul. Sobieskiego 11,
  83-140 Gniew
 • 58 535 35 77

Galeria zdjęć

liczba odwiedzin: 545610